BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 37.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U 14 KLASMAN 25.06.2022
Cumartesi
16:00
ALTINOVA FATİHGÜCÜ KS SPOR

4-1
ALAŞARSPOR

(H) ÖZGÜR UÇAK
U 14 1.KÜME 25.06.2022
Cumartesi
17:30
ALTINOVA TUNA GENÇLİK

3-1
PANAYIRSPOR

(H) ÖZGÜR UÇAK
U 14 KLASMAN 25.06.2022
Cumartesi
14:30
ATICILAR 1 UM SPORTİF SPOR

16-0
ORTABAĞLAR SPOR

(H) GİZEM ARIK
U 14 1.KÜME 25.06.2022
Cumartesi
16:00
ATICILAR 1 YILDIRIM AYYILDIZSPOR

-
OYNANMADI
ILGAR SPOR

(H) GİZEM ARIK
U 14 ELİT 25.06.2022
Cumartesi
17:30
ATICILAR 1 ELMASBAHÇELERSPOR

1-1
FETHİYE İDMAN YURDU

(H) CİHAN GÜNEŞ
U 14 KLASMAN 25.06.2022
Cumartesi
14:30
ATICILAR 2 NAMIK KEMAL SPOR

2-1
FİDYE KIZIKSPOR

(H) ERAY GÖNENÇ
U 14 1.KÜME 25.06.2022
Cumartesi
16:00
ATICILAR 2 ŞÜKRANİYE SPOR

3-0
HOCAKÖYSPOR

(H) BERKAY YAMAKOĞLU
U 14 ELİT 25.06.2022
Cumartesi
17:30
ATICILAR 2 ZAFERSPOR

0-0
ARABAYATAĞI SPOR

(H) CENGİZ KORUCU
U 14 KLASMAN 25.06.2022
Cumartesi
15:30
DEMİRTAŞ İSMETİYE SPOR

1-4
YILDIRIM ERİKLİ SPOR

(H) MEHMET BULUT
U 14 1.KÜME 25.06.2022
Cumartesi
17:30
DEMİRTAŞ TÜTÜN SPOR

7-1
YİĞİTLER SPOR

(H) MEHMET BULUT
U 14 KLASMAN 25.06.2022
Cumartesi
14:30
DİKKALDIRIM ÜÇEVLER GENÇLİK SPOR

1-1
M.KEMAL PAŞASPOR BELEDİYE

(H) MUSTAFA BAHÇECİ
U 14 ELİT 25.06.2022
Cumartesi
16:00
DİKKALDIRIM NİLÜFER BEŞEVLER SPOR

7-0
HÜRRİYET SPOR

(H) MUSTAFA BAHÇECİ
U 14 ELİT 25.06.2022
Cumartesi
17:30
DİKKALDIRIM H.D.OSMANGAZİSPOR

3-1
BURSA İDMANOCAĞI SPOR

(H) METİN HACIOĞLU
U 14 KLASMAN 25.06.2022
Cumartesi
14:30
EMEK PFC KORAY SPOR

2-4
DEMİRCİ SPOR

(H) MUSTAFA GÜNEŞ
U 14 KLASMAN 25.06.2022
Cumartesi
16:00
EMEK GÜNEŞTEPE SPOR

Bu Maça Çıkmadı

0-3
ÇEKİRGESPOR

(H) MEHMET KILIÇ
U 14 1.KÜME 25.06.2022
Cumartesi
17:30
EMEK HAMİTLER SPOR

2-1
E.GAZİ MESKENSPOR

(H) ALİ AYDIN
U 14 1.KÜME 25.06.2022
Cumartesi
14:30
FETHİYE ÖZLÜCE GENÇLİK VESPOR

4-0
İNG.ORHANİYE SPOR

(H) BAHADIR ÖZEKİCİ
U 14 KLASMAN 25.06.2022
Cumartesi
16:00
FETHİYE NİLÜFER FSM SPOR

4-0
ÇALI SPOR

(H) MEHMET TEKİN
U 14 KLASMAN 25.06.2022
Cumartesi
17:30
FETHİYE İHSANİYESPOR

2-8
BURSA NİLÜFER GENÇLİK

(H) MEHMET TEKİN
U 14 1.KÜME 25.06.2022
Cumartesi
16:00
FİDYEKIZIK YILDIRIM BLD.JİMNASTİK

3-2
YENİŞEHİR BELEDİYESPOR

(H) HÜSEYİN AY
U 14 1.KÜME 25.06.2022
Cumartesi
17:30
FİDYEKIZIK BURSA YILDIZORDUSPOR

7-1
ALTINOKSPOR

(H) VOLKAN YILDIRAN
U 14 KLASMAN 25.06.2022
Cumartesi
14:30
GEMLİK SUNİ ÇOTANAK SPOR

3-8
BURSA UFUK SPOR

(H) ENGİN KOMŞU
U 14 KLASMAN 25.06.2022
Cumartesi
16:00
GEMLİK SUNİ GEMLİKSPOR

3-0
ZEYTİNSPOR

(H) BARTU ERTAŞ
U 14 ELİT 25.06.2022
Cumartesi
17:30
GEMLİK SUNİ GEMLİK BELEDİYE SPOR

4-3
ORHANGAZİ FUTBOL KULÜBÜ

(H) BARTU ERTAŞ
U 14 KLASMAN 25.06.2022
Cumartesi
15:30
GÜRSU AĞAKÖYSPOR

3-4
GÜRSU YENİDOĞAN SPOR

(H) GÜRKAN DOĞAN
U 14 1.KÜME 25.06.2022
Cumartesi
17:30
GÜRSU GÜRSU 1956 BLD.SPOR

0-3
HACIVAT GENÇLER BİRLİĞİ

(H) GÜRKAN DOĞAN
U 14 KLASMAN 25.06.2022
Cumartesi
14:30
HÜRRİYET MUTLULAR SPOR

-
OYNANMADI
İNANÇ SPOR

(H) BERKAY GÜMÜŞSOY
U 14 1.KÜME 25.06.2022
Cumartesi
16:00
HÜRRİYET BOSCH SPOR

0-2
ALTINAYAK SPOR

(H) MURAT TAN
U 14 ELİT 25.06.2022
Cumartesi
17:30
HÜRRİYET KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR

3-1
BURSA GENÇ SARAY GENÇLİK

(H) MURAT TAN
U 14 ELİT 25.06.2022
Cumartesi
15:30
İNG.SANAYİ KAFKAS SPOR

4-0
BURSA 19 MAYIS SPOR

(H) ONUR ARI
U 14 1.KÜME 25.06.2022
Cumartesi
16:00
KARACABEY KARACABEY G. BİRLİĞİ

1-0
BURSA GÜVENSPOR

(H) MEHMET SERBEST
U 14 ELİT 25.06.2022
Cumartesi
17:30
KARACABEY TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş

5-1
YENİ KARAMAN SPOR

(H) MEHMET SERBEST
U 14 ELİT 25.06.2022
Cumartesi
14:00
KESTEL TOKİ KESTEL BELEDİYE SPOR

1-4
İNEGÖLSPOR

(H) MERTCAN TEZCAN
U 14 1.KÜME 25.06.2022
Cumartesi
16:00
KESTEL TOKİ ORBAY SPOR KULÜBÜ

3-3
MİLLET MH. SPOR

(H) NİYAZİ DOĞAN DURMUŞ
U 14 KLASMAN 25.06.2022
Cumartesi
15:30
M.VAHAP ÇEKİ KAVAKLI GÜCÜ SPOR

7-0
AKARSPOR

(H) HATEM YARAR
U 14 ELİT 25.06.2022
Cumartesi
17:30
M.VAHAP ÇEKİ M.KEMALPAŞA 2014 SPOR

3-0
BUR. İNG. GENÇ YILDIZLAR

(H) HATEM YARAR
U 14 1.KÜME 25.06.2022
Cumartesi
16:00
ORHANELİ ORHANELİ SPOR

0-2
VAKIF SPOR

(H) MELİH KAN
U 14 ELİT 25.06.2022
Cumartesi
17:30
ORHANGAZİ İLÇE ORHANGAZİ GENÇLER BİRLİĞİ

0-0
EMEK SPOR

(H) ENGİN KOMŞU
U 14 KLASMAN 25.06.2022
Cumartesi
17:30
SOĞANLI SIRAMEŞELER SPOR

2-1
AHMET PAŞA SPOR

(H) DAMLA SU KASAROGLU
U 14 1.KÜME 25.06.2022
Cumartesi
14:30
ŞAHİN BAŞOL ÇELEBİ MEHMET GENÇLİK

1-6
ÇİMEN SPOR

(H) VOLKAN YILDIRAN
U 14 KLASMAN 25.06.2022
Cumartesi
16:00
ŞAHİN BAŞOL SAMANLI SPOR

0-11
GÜRSU SPOR KULÜBÜ

(H) ÇETİN ÖĞÜT
U 14 ELİT 25.06.2022
Cumartesi
17:30
ŞAHİN BAŞOL YAVUZSELİM GENÇLERBİRLİĞİ

0-1
BAĞLARBAŞISPOR

(H) ÇETİN ÖĞÜT
U 14 KLASMAN 25.06.2022
Cumartesi
15:30
VAKIF ALT SAHA DEĞİRMENÖNÜ SPOR

5-1
KESTEL GENÇ YETENEKLER

(H) GÜRKAN KINAY
U 14 ELİT 25.06.2022
Cumartesi
17:30
VAKIF ALT SAHA BURSA YILDIRIM SPOR

4-0
HÜDAVENDİGAR KARTALSPOR

(H) GÜRKAN KINAY
U 14 1.KÜME 25.06.2022
Cumartesi
14:30
VATAN BARBAROS SPOR

4-2
ÇİFTEHAVUZLAR SPOR

(H) BERKAY YAMAKOĞLU
U 14 1.KÜME 25.06.2022
Cumartesi
16:00
VATAN İVAZPAŞASPOR

1-4
ALTINOVA GENÇLİKSPOR

(H) EMRE MERT KAL
U 14 1.KÜME 25.06.2022
Cumartesi
17:30
VATAN VATAN SPOR

2-0
BALKANSPOR

(H) YUSUF UYANIK
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
ATICILAR 1 ALT NAMIK KEMAL SPOR

0-2
YILDIRIM AYYILDIZSPOR

(H) TAYFUN AKYOL
U12 26.06.2022
Pazar
19:00
ATICILAR 1 ALT ELMASBAHÇELERSPOR

1-1
YOLSPOR

(H) ALİ AYDIN
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
ATICILAR 1 ÜST ATICILAR SPOR

0-3
BUR. İNG. GENÇ YILDIZLAR

(H) YAVUZ ÖZYÜREK
U12 26.06.2022
Pazar
19:00
ATICILAR 1 ÜST AHMET PAŞA SPOR

1-2
BURSA MENSUCAT

(H) EMRE MERT KAL
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
ATICILAR 2 ALT ŞÜKRANİYE SPOR

-
OYNANMADI
KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR

(H) BUSENUR DÖNMEZ
U12 26.06.2022
Pazar
19:00
ATICILAR 2 ALT BARBAROS SPOR

1-2
BURSA 19 MAYIS SPOR

(H) FURKAN TURHAN
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
ATICILAR 2 ÜST CİHANSPOR

1-2
UM SPORTİF SPOR

(H) MURAT BATIN KÖMCÜ
U12 26.06.2022
Pazar
19:00
ATICILAR 2 ÜST BURSA BAHARSPOR

0-3
BURSA YILDIRIM SPOR

(H) MURAT BATIN KÖMCÜ
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
BAĞLARBAŞI ALT BURGAZ SPOR

Bu Maça Çıkmadı

0-3
EMEK SPOR

(H) HÜSEYİN TAHA KURTULUŞ
U12 26.06.2022
Pazar
19:00
BAĞLARBAŞI ALT BAĞLARBAŞISPOR

4-2
BOSCH SPOR

(H) HÜSEYİN TAHA KURTULUŞ
U12 26.06.2022
Pazar
19:00
BAĞLARBAŞI ÜST BURSA ATAEVLER

0-1
(Pen.0-0)

NİLÜFER 16 SPOR

(H) YUSUF KAĞAN PARTAL
U12 26.06.2022
Pazar
17:00
DİKKALDIRIM ALT HÜDAVENDİGAR KARTALSPOR

1-5
BURSA İDMANOCAĞI SPOR

(H) CİHAN GÜNEŞ
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
DİKKALDIRIM ALT HOCAKÖYSPOR

1-4
BURSA GENÇ SARAY GENÇLİK

(H) METİN HACIOĞLU
U12 26.06.2022
Pazar
19:00
DİKKALDIRIM ALT H.D.OSMANGAZİSPOR

2-1
NİLÜFER BEŞEVLER SPOR

(H) ŞEREF SAYDAN
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
DİKKALDIRIM ÜST ÇEKİRGESPOR

0-8
ÇAMLICA SPOR

(H) GÜRKAN KINAY
U12 26.06.2022
Pazar
19:00
DİKKALDIRIM ÜST 1947 ÇEKİRGE İD.YURDU

2-0
BURSA YEŞİLSPOR

(H) EMİRHAN GÖÇENLER
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
FETHİYE ALT MUSTAFA GÖNDEN SPOR

0-7
NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR

(H) MEHMET KILIÇ
U12 26.06.2022
Pazar
19:00
FETHİYE ALT ÇALI SPOR

0-4
ÜÇEVLER GENÇLİK SPOR

(H) MELİK BALIKÇI
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
FETHİYE ÜST DEMİRCİ SPOR

1-3
YÜZÜNCÜ YIL MH. NİLÜFER

(H) İBRAHİM ALTINTAŞ
U12 26.06.2022
Pazar
19:00
FETHİYE ÜST AKÇALAR SPOR

4-2
NİLÜFER ERTUĞRULSPOR

(H) İBRAHİM ALTINTAŞ
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
FİDYEKIZIK ALT YİĞİTLER SPOR

4-2
FİDYE KIZIKSPOR

(H) MÜCAHİT SARI
U12 26.06.2022
Pazar
19:00
FİDYEKIZIK ALT YILDIRIM ERİKLİ SPOR

1-2
KARAPINAR SPOR

(H) ÖMER FARUK ŞAKİR
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
FİDYEKIZIK ÜST E.GAZİ MESKENSPOR

1-0
BURSA YILDIZORDUSPOR

(H) BERAT YİĞİT UĞURLU
U12 26.06.2022
Pazar
19:00
FİDYEKIZIK ÜST ERİKLİ GÜCÜ SPOR

7-2
AKÇAĞLAYAN SPOR

(H) BERAT YİĞİT UĞURLU
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
GEMLİK İLÇE ALT KUMLA GENÇLİK SPOR

16-0
ZEYTİNSPOR

(H) TAHA NİLÜFER
U12 26.06.2022
Pazar
19:00
GEMLİK İLÇE ALT KÖRFEZSPOR

3-7
ORHANGAZİ FUTBOL KULÜBÜ

(H) CENGİZ KORUCU
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
GEMLİK İLÇE ÜST GEMLİKSPOR

3-0
ORHANGAZİ GENÇLER BİRLİĞİ

Bu Maça Gitmedi

(H) CENGİZ KORUCU
U12 26.06.2022
Pazar
19:00
GEMLİK İLÇE ÜST GEMLİK BELEDİYE SPOR

9-3
ÇAKIRCA VATANSPOR

(H) TAHA NİLÜFER
U12 26.06.2022
Pazar
17:00
GÜRSU ALT GÜRSU YENİDOĞAN SPOR

1-1
KESTEL GENÇ YETENEKLER

(H) ERAY ÇETİN
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
GÜRSU ALT KUMLUKALAN SPOR

2-2
KESTEL BELEDİYE SPOR

(H) ÖMER BERK YILDIZ
U12 26.06.2022
Pazar
19:00
GÜRSU ALT GÜRSU 1956 BLD.SPOR

4-3
İSABEY SPOR

(H) SERHAT BİNİCİ
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
GÜRSU ÜST GÜRSU SPOR KULÜBÜ

0-5
ORBAY SPOR KULÜBÜ

(H) MELİH KAN
U12 26.06.2022
Pazar
19:00
GÜRSU ÜST AĞAKÖYSPOR

1-3
YENİŞEHİR BELEDİYESPOR

(H) İSA ÇELİK
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
HÜRRİYET ALT YENİ KARAMAN SPOR

1-0
BURSA GÜVENSPOR

(H) MUSTAFA BİLİŞİK
U12 26.06.2022
Pazar
19:00
HÜRRİYET ALT MUTLULAR SPOR

1-3
NİL. OLİMPİK GENÇLİK

(H) MUSTAFA BİLİŞİK
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
HÜRRİYET ÜST HÜRRİYET SPOR

0-3
BURSA NİLÜFER 2021 SPOR

(H) ÖZGÜR UÇAK
U12 26.06.2022
Pazar
19:00
HÜRRİYET ÜST ALTINOKSPOR

1-3
BURSA NİLÜFER GENÇLİK

(H) RAMİZ GÖKTAŞ
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
İNG.KURTULUŞ ALT KAFKAS SPOR

3-0
İNG. KURTULUŞSPOR

(H) ONUR ARI
U12 26.06.2022
Pazar
19:00
İNG.KURTULUŞ ALT İNEGÖL DOĞANSPOR

1-1
İNEGÖLSPOR

(H) HASAN CANLISOY
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
İNG.KURTULUŞ ÜST GAZİPAŞA SPOR

0-2
İNG.ORHANİYE SPOR

(H) İBRAHİM HAKKI GÖZÜTOK
U12 26.06.2022
Pazar
19:00
İNG.KURTULUŞ ÜST ALANYURT GENÇLİK

1-5
İNG.YENİCESPOR

(H) İBRAHİM HAKKI GÖZÜTOK
U12 26.06.2022
Pazar
17:00
M.V. ÇEKİ ALT ÇİMEN SPOR

3-2
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş

(H) YASEMEN ZÜLAL ERDEN
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
M.V. ÇEKİ ALT KARACABEY G. BİRLİĞİ

10-1
KAVAKLI GÜCÜ SPOR

(H) YASEMEN ZÜLAL ERDEN
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
M.V.ÇEKİ ÜST M.KEMALPAŞA 2014 SPOR

6-3
SELİMİYESPOR

(H) MEHMET SERBEST
ÖZEL 26.06.2022
Pazar
18:00
MUDANYA HALI SAHA TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) EVREN KARABULUT
ÖZEL 26.06.2022
Pazar
19:30
MUDANYA HALI SAHA TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) EVREN KARABULUT
ÖZEL 26.06.2022
Pazar
21:00
MUDANYA HALI SAHA TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) EVREN KARABULUT
ÖZEL 26.06.2022
Pazar
22:30
MUDANYA HALI SAHA TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) EVREN KARABULUT
U12 26.06.2022
Pazar
17:00
SOĞANLI ALT FATİHGÜCÜ KS SPOR

2-1
KÜPLÜPINAR YEŞİLDAĞSPOR

(H) DAMLA SU KASAROGLU
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
SOĞANLI ALT ÇİFTEHAVUZLAR SPOR

2-1
KÜÇÜK BALIKLI BAŞAK

(H) DAMLA SU KASAROGLU
U12 26.06.2022
Pazar
17:00
SOĞANLI ÜST ALTINSABANSPOR

2-2
PANAYIRSPOR

(H) GİZEM ARIK
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
SOĞANLI ÜST ALTINOVA GENÇLİKSPOR

0-2
SIRAMEŞELER SPOR

(H) GİZEM ARIK
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
Ş.BAŞOL ALT YAVUZ SELİM SPOR

1-4
SAMANLI SPOR

(H) MUSTAFA GÜNEŞ
U12 26.06.2022
Pazar
19:00
Ş.BAŞOL ALT HACIVAT GENÇLER BİRLİĞİ

1-1
MİLLET MH. SPOR

(H) ENGİN KOMŞU
U12 26.06.2022
Pazar
18:00
Ş.BAŞOL ÜST DUAÇINARI ÇINARSPOR

0-2
ARABAYATAĞI SPOR

(H) HAYDAR BUĞRAHAN POLAT
U12 26.06.2022
Pazar
19:00
Ş.BAŞOL ÜST DEĞİRMENÖNÜ SPOR

Bu Maça Çıkmadı

0-3
ORTABAĞLAR SPOR

(H) HAYDAR BUĞRAHAN POLAT
ÖZEL 27.06.2022
Pazartesi
12:00
DSİ 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) ÖZGÜR UÇAK
ÖZEL 27.06.2022
Pazartesi
21:00
YENİŞEHİR HALI SAHA TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) YİĞİT ŞAHİN
ÖZEL 27.06.2022
Pazartesi
22:00
YENİŞEHİR HALI SAHA TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) YİĞİT ŞAHİN
U12 28.06.2022
Salı
18:00
ATICILAR 1 ALT AHMET PAŞA SPOR

3-5
ATICILAR SPOR

(H) MUSTAFA ASA
U12 28.06.2022
Salı
19:00
ATICILAR 1 ALT BUR. İNG. GENÇ YILDIZLAR

0-1
ELMASBAHÇELERSPOR

(H) BATIN TAYLAN GERGİN
U12 28.06.2022
Salı
18:00
ATICILAR 1 ÜST YOLSPOR

5-1
NAMIK KEMAL SPOR

(H) MUSTAFA BİLİŞİK
U12 28.06.2022
Salı
19:00
ATICILAR 1 ÜST YILDIRIM AYYILDIZSPOR

3-0
ZAFERSPOR

(H) MUSTAFA BİLİŞİK
U12 28.06.2022
Salı
18:00
ATICILAR 2 ALT BURSA BAHARSPOR

3-1
CİHANSPOR

(H) HAYDAR BUĞRAHAN POLAT
U12 28.06.2022
Salı
19:00
ATICILAR 2 ALT TÜTÜN SPOR

2-0
BARBAROS SPOR

(H) HAYDAR BUĞRAHAN POLAT
U12 28.06.2022
Salı
18:00
ATICILAR 2 ÜST BURSA 19 MAYIS SPOR

4-0
ŞÜKRANİYE SPOR

(H) MURAT BATIN KÖMCÜ
U12 28.06.2022
Salı
19:00
ATICILAR 2 ÜST BURSA YILDIRIM SPOR

2-0
KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR

(H) MURAT BATIN KÖMCÜ
U12 28.06.2022
Salı
18:00
BAĞLARBAŞI ALT HAMİTLER SPOR

0-0
BAĞLARBAŞISPOR

(H) GİZEM ARIK
U12 28.06.2022
Salı
19:00
BAĞLARBAŞI ALT BOSCH SPOR

1-3
BURSA ATAEVLER

(H) GİZEM ARIK
U12 28.06.2022
Salı
17:00
DİKKALDIRIM ALT 1947 ÇEKİRGE İD.YURDU

8-3
ÇEKİRGESPOR

(H) ÖZGÜR UÇAK
U12 28.06.2022
Salı
18:00
DİKKALDIRIM ALT ÇAMLICA SPOR

3-1
H.D.OSMANGAZİSPOR

(H) AHMET GÖNEN
U12 28.06.2022
Salı
19:00
DİKKALDIRIM ALT NİLÜFER BEŞEVLER SPOR

4-1
HOCAKÖYSPOR

(H) AHMET GÖNEN
U12 28.06.2022
Salı
18:00
DİKKALDIRIM ÜST BUR. İNG. GENÇ YILDIZLAR

1-0
HÜDAVENDİGAR KARTALSPOR

(H) ÖMER BERK YILDIZ
U12 28.06.2022
Salı
19:00
DİKKALDIRIM ÜST BURSA YEŞİLSPOR

0-5
BURSA İDMANOCAĞI SPOR

(H) MUSTAFA FURKAN SAYAN
ÖZEL 28.06.2022
Salı
19:00
DOSAB HALI SAHA TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) ÖZGÜR UÇAK
ÖZEL 28.06.2022
Salı
20:00
DOSAB HALI SAHA TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) ÖZGÜR UÇAK
ÖZEL 28.06.2022
Salı
12:00
DSİ 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) ÖZGÜR UÇAK
U12 28.06.2022
Salı
18:00
FETHİYE ALT AKÇALAR SPOR

0-2
FETHİYE İDMAN YURDU

(H) YASEMEN ZÜLAL ERDEN
U12 28.06.2022
Salı
19:00
FETHİYE ALT YÜZÜNCÜ YIL MH. NİLÜFER

4-0
ÇALI SPOR

(H) İBRAHİM ALTINTAŞ
U12 28.06.2022
Salı
18:00
FETHİYE ÜST ÜÇEVLER GENÇLİK SPOR

4-0
MUSTAFA GÖNDEN SPOR

(H) ERAY ÇETİN
U12 28.06.2022
Salı
19:00
FETHİYE ÜST NİLÜFER ERTUĞRULSPOR

0-3
NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR

(H) YASEMEN ZÜLAL ERDEN
U12 28.06.2022
Salı
18:00
FİDYEKIZIK ALT ERİKLİ GÜCÜ SPOR

0-4
E.GAZİ MESKENSPOR

(H) EMRAH CEVRİN
U12 28.06.2022
Salı
19:00
FİDYEKIZIK ALT BURSA YILDIZORDUSPOR

2-1
YILDIRIM BLD.JİMNASTİK

(H) MEHMET ÇİMEK
U12 28.06.2022
Salı
18:00
FİDYEKIZIK ÜST KARAPINAR SPOR

4-1
YİĞİTLER SPOR

(H) MEHMET ÇİMEK
U12 28.06.2022
Salı
19:00
FİDYEKIZIK ÜST AKÇAĞLAYAN SPOR

1-5
FİDYE KIZIKSPOR

(H) BERAT YİĞİT UĞURLU
U12 28.06.2022
Salı
18:00
GEMLİK İLÇE ALT ALTINAYAK SPOR

4-10
GEMLİK BELEDİYE SPOR

(H) CENGİZ KORUCU
U12 28.06.2022
Salı
19:00
GEMLİK İLÇE ALT ORHANGAZİ GENÇLER BİRLİĞİ

3-2
KÖRFEZSPOR

(H) ŞEREF SAYDAN
U12 28.06.2022
Salı
18:00
GEMLİK İLÇE ÜST ÇAKIRCA VATANSPOR

2-1
GEMLİKSPOR

(H) ATAKAN ERTÜRK
U12 28.06.2022
Salı
19:00
GEMLİK İLÇE ÜST ORHANGAZİ FUTBOL KULÜBÜ

7-1
KUMLA GENÇLİK SPOR

(H) ATAKAN ERTÜRK
U12 28.06.2022
Salı
17:00
GÜRSU ALT AĞAKÖYSPOR

0-4
GÜRSU 1956 BLD.SPOR

(H) BERKAY YAMAKOĞLU
U12 28.06.2022
Salı
18:00
GÜRSU ALT ORBAY SPOR KULÜBÜ

2-2
GÜRSU YENİDOĞAN SPOR

(H) EREN PAGARUŞA
U12 28.06.2022
Salı
19:00
GÜRSU ALT İSABEY SPOR

7-2
GÜRSU SPOR KULÜBÜ

(H) EREN PAGARUŞA