BÜLTENLER
SEZON :
8.Hafta
7.Hafta
6.Hafta
5.Hafta
4.Hafta
3.Hafta
2.Hafta
1.Hafta
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 8.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
ATICILAR 1 ŞÜKRANİYE SPOR

1-1
BURSA 19 MAYIS SPOR

(H) SAMET MUTLU
(Y) FERHAT DURCAN
(Y) NİYAZİ DOĞAN DURMUŞ
(G) DEMİRCAN ŞERBETÇİ
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
BAĞLARBAŞI EMEK SPOR

0-3
GEMLİKSPOR

(H) ENVER AYDIN
(Y) HAKAN ÖZLER
(Y) BURHAN YAŞAR
(G) ERHAN SÖNMEZ
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
DEMİRTAŞ TÜTÜN SPOR

3-1
ORHANGAZİ GENÇLER BİR.

(H) HATEM YARAR
(Y) RESUL EMRE GÖÇMEN
(Y) ALİ ORHAN YAPICI
(G) FUAT ATALAY
U19 27.11.2021
Cumartesi
12:00
DİKKALDIRIM TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş

-
BURSA YILDIRIM SPOR

(H) MURAT TAN
(Y) MUSTAFACAN ÇİFÇİ
(Y) MEHMET SERBEST
(D) ALİ ZIRTLAN
(G) RAMAZAN ÜNAL
1.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
GÜRSU AĞAKÖYSPOR

3-0
BURSA GÜVENSPOR

(H) GÖKHAN TANOĞLU
(Y) MERTCAN TEZCAN
(Y) MERT ALP HAMZAOĞLU
(G) EMRAH ÖZGEN
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
HÜRRİYET HÜRRİYET SPOR

0-2
HAMİTLER SPOR

(H) EGEMEN ARTUN
(Y) HARUN GÜNAYDIN
(Y) LOKMAN ATAR
(G) AŞKIN DEĞİRMENCİ
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
İNG.SANAYİ GENÇLER GÜCÜ SPOR

0-1
ÇAĞLAYAN SPOR

(H) GÜRKAN KINAY
(Y) CENGİZHAN BAYRAM
(Y) FURKAN HACIOĞLU
(G) OSMAN BÜKÜLMEZ
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
14:00
KELES KELES GENÇLİK

5-0
BAĞLARBAŞISPOR

(H) EMRE TANYOLU
(Y) ALİ OSMAN DAŞDEMİR
(Y) DAVUT GÜNER
(G) MUSTAFA YONTAR
1.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
M.VAHAP ÇEKİ M.KEMALPAŞA 2014 SPOR

2-0
DEMİRTAŞSPOR

(H) METİN HACIOĞLU
(Y) YUSUF KARAÇ
(Y) MUHAMMED YASİR YAĞCI
(G) RÜSTEM YILMAZ
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
14:00
MUDANYA BURGAZ SPOR

3-0
ORHANELİ SPOR

(H) ÖZGÜR UÇAK
(Y) FAHRETTİN CAN AKAY
(Y) FURKAN SAVAŞKAN
(G) ENGİN ÖZCİVELEK
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
ŞAHİN BAŞOL DUAÇINARI SPOR

2-5
NİLÜFER SPOR 1987

(H) ÇETİN ÖĞÜT
(Y) MERT KAYNAKÇI
(Y) ONUR ARI
(G) EVREN TUTKUN
1.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
VAKIF ALT SAHA DEMETEVLERSPOR

2-3
DEMİRCİ SPOR

(H) SAMET KÖMÜRCÜ
(Y) EMRAH CEVRİN
(Y) OZAN PELVAN
(G) VEDAT ÇELİK
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
ALİ DURMAZ BALKANSPOR

0-2
VATAN SPOR

(H) MEHMET BULUT
(Y) FURKAN KAYA
(Y) OKAN BAL
(G) ŞERAFETTİN KIRÇO
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
13:00
ALTINOVA AHISKASPOR

0-1
HARMANCIK SPOR

(H) MEHMET KILIÇ
(Y) SİNAN ULUDAĞ
(Y) AHMET SEVİNÇ
(G) ALİ KAVAKLI
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
ALTINOVA BARBAROS SPOR

1-3
CUMALIKIZIK SPOR

(H) SİNAN ULUDAĞ
(Y) MEHMET KILIÇ
(Y) AHMET SEVİNÇ
(G) RÜŞTÜ BAYKAL
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
12:30
ATICILAR 2 NAMIK KEMAL SPOR

3-3
KAZIKLISPOR

(H) FATİH KAYNAR
(Y) TÜRKMEN KAHRAMAN
(Y) UFUK ÇAÇALAR
(G) ESRA BOZAN
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
ATICILAR 2 YILDIRIM AYYILDIZSPOR

2-2
İSABEY SPOR

(H) YUSUF SEZER
(Y) TÜRKMEN KAHRAMAN
(Y) UFUK ÇAÇALAR
(G) ERDAL ESER
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
12:30
DİKKALDIRIM H.D.OSMANGAZİSPOR

2-1
DEMİRYOLUSPOR

(H) SAMET KÖMÜRCÜ
(Y) YAVUZ DEMİRÖZ
(Y) GÜRKAN DOĞAN
(G) BEKİR ÖCAL
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
DİKKALDIRIM ÇEKİRGESPOR

3-0
ALANYURT GENÇLİK

(H) HÜSEYİN AYKUT
(Y) YAVUZ DEMİRÖZ
(Y) GÜRKAN DOĞAN
(G) ALİ KEMAL ERDEM
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
FETHİYE ÇALI SPOR

0-2
İNEGÖL MOBİLYA 2018 SPOR

(H) AZİZ SONAT
(Y) FERHAT DURCAN
(Y) NİYAZİ DOĞAN DURMUŞ
(G) SEDAT YASİN GÜNEŞ
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
11:00
FİDYEKIZIK ERİKLİ GÜCÜ SPOR

0-3
YENİ KARAMAN SPOR

(H) HASAN YILDIRIM
(Y) İSMAİL ÖZTAŞ
(Y) FERHAT ÖZTAŞ
(G) GANİ ÖZMEN
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
13:00
FİDYEKIZIK MİMAR SİNAN GENÇLİK

0-5
YAVUZ SELİM SPOR

(H) ZİYA TANOĞLU
(Y) GÖKHAN TANOĞLU
(Y) DAVUT GÜNER
(G) İBRAHİM NAZLI
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
FİDYEKIZIK HACİVAT SPOR

2-7
İZNİK SPOR

(H) CENGİZ KORUCU
(Y) BURHAN YAŞAR
(Y) FAHRETTİN CAN AKAY
(G) SAMET NOYAN
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
12:30
GEMLİK SUNİ KÖRFEZSPOR

4-2
HACIVAT GENÇLER BİRLİĞİ

(H) YİĞİT ŞAHİN
(Y) MUSTAFA DURHAN
(Y) ENES YILMAZ
(G) HÜSEYİN DARICI
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
GEMLİK SUNİ 1922 GEMLİK GÜVENSPOR

2-1
ATICILAR SPOR

(H) ALİ ZIRTLAN
(Y) ENES YILMAZ
(Y) MUSTAFA DURHAN
(G) HÜSEYİN DARICI
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
HACİVAT E.GAZİ MESKENSPOR

0-4
UMUR SPOR

(H) ABDULLAH ERSOY
(Y) ÇETİN ATEŞ
(Y) TAHA YUSUF ÇORBACI
(G) AHMET BÜTÜN
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
12:30
HÜRRİYET MUTLULAR SPOR

0-9
DEĞİRMENLİ KIZIK SPOR

(H) HASAN CANLISOY
(Y) FURKAN AKOVA
(Y) MURAT ÖNER
(G) BORA ALADAĞ
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
HÜRRİYET ALTINOKSPOR

1-2
NİL. ERDEMLİ SPORA.Ş.

(H) METİN HACIOĞLU
(Y) MURAT ÖNER
(Y) FURKAN AKOVA
(G) DENİZ SEKBAN
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
12:00
İNG.KURTULUŞ KARADENİZ GÜVEN SPOR

0-3
AKHİSARDEMİRSPOR

(H) MUSTAFA BAHÇECİ
(Y) BERK BARIŞ KOÇAL
(Y) FURKAN KARAHASAN
(G) SERKAN KÜÇÜK
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
İNG.KURTULUŞ İNG. KURTULUŞSPOR

3-0
GÜRSU YENİDOĞAN SPOR

(H) FURKAN NİZAMOĞLU
(Y) FURKAN ERÖZEN
(Y) OZAN PELVAN
(G) İRFAN DOĞAÇ
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
11:00
M.VAHAP ÇEKİ ÇIRPAN GÜCÜ SPOR

0-2
ÇİFTEHAVUZLAR SPOR

(H) GÜRKAN KINAY
(Y) CÜNEYT EMİR CAN PİŞKEN
(Y) MERT ALP HAMZAOĞLU
(G) AŞKIN DEĞİRMENCİ
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
13:00
M.VAHAP ÇEKİ ROMAN SPOR

5-2
SAMANLI SPOR

(H) ÇETİN ÖĞÜT
(Y) CÜNEYT EMİR CAN PİŞKEN
(Y) İSMAİL SALIM
(G) ERDEM TUFAN
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
M.VAHAP ÇEKİ YALINTAŞ SPOR

1-1
ÇAMLICA SPOR

(H) VOLKAN YILDIRAN
(Y) İSMAİL ASLAN
(Y) İSMAİL SALIM
(G) METİN YENİGÜN
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
MERİNOS MERİNOS 1938 SPOR

0-2
BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR

(H) HASAN KAÇAR
(Y) ONUR GÜLTER
(Y) DOĞACAN ARSLAN
(G) ERAYDIN UYSAL
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
MUDANYA TİRİLYE SPOR

1-2
MUDANYA SPOR

(H) GÖKHAN TÜRKMEN
(Y) MUHAMMED YASİR YAĞCI
(Y) LOKMAN ATAR
(G) VOLKAN KARABULUT
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
11:00
ORHANGAZİ GÖL HÜRSPOR

2-0
NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR

(H) EVREN KARABULUT
(Y) MUSTAFACAN ÇİFÇİ
(Y) MEHMET LEKTEMÜR
(G) SAMET ELMAS
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
13:00
ORHANGAZİ GÖL ÇAKIRLISPOR

0-1
ALTINSABANSPOR

(H) MUHAMMET CELAL BOZDAĞ
(Y) MUSTAFACAN ÇİFÇİ
(Y) MEHMET LEKTEMÜR
(G) MUHAMMET ÇAĞ
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
ORHANGAZİ GÖL ORHANGAZİ 1893 SPOR

1-6
FATİHGÜCÜ KS SPOR

(H) VEYSEL KARANİ ÖZKAN
(Y) HAKAN ÖZLER
(Y) ERDENAY ÇITIROĞLU
(G) SELÇUK BAHÇİVAN
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
PANAYIR PANAYIRSPOR

3-0
OVAAKÇASPOR

(H) NİYAZİ VARDAR
(Y) FURKAN SAVAŞKAN
(Y) RÜMEYSA AKÇAY
(G) MURAT TAĞI
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
SOĞANLI KÜPLÜPINAR YEŞİLDAĞSPOR

4-1
PANAYIR GÜNEŞ SPOR

(H) ONUR ELÇİN
(Y) RAMAZAN SAATCİ
(Y) CEMİLE AYBİKE KOYUNCU
(G) EKREM UĞURLU
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
12:30
ŞAHİN BAŞOL MİLLET MH. SPOR

1-5
İSMETİYE SPOR

(H) MELİH GÖSTERİCİLER
(Y) ONUR ARI
(Y) FAHRETTİN ŞAKİR
(G) MURAD ALBAY
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
ŞAHİN BAŞOL YİĞİTLER SPOR

2-0
ELBEYLİ ÜZÜM SPOR

(H) EMRE TUTAY
(Y) ALİ OSMAN DAŞDEMİR
(Y) ALİ ORHAN YAPICI
(G) ÜMİT AKKUŞ
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
12:30
VAKIF ALT SAHA DEĞİRMENÖNÜ SPOR

5-0
ALACAHIRKA SPOR

(H) OĞUZHAN YALDIZ
(Y) CENGİZHAN BAYRAM
(Y) UMUTCAN BIÇAK
(G) SUAT SEZGİN
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
VAKIF ALT SAHA VAKIF SPOR

1-1
CİHANSPOR

(H) MUSTAFA GÜNEŞ
(Y) OLGUN BÖBREK
(Y) OĞUZHAN OLGAÇ
(G) SEMİH AKGÜN
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
VATAN SELİM SPOR

7-1
ÖRNEKKÖYSPOR

(H) HAMİT AYDIN
(Y) YUSUF KARAÇ
(Y) HASAN YAVUZ
(G) SEDAT ERAKMAN
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
14:00
YENİCE İNG.YENİCESPOR

0-0
İHSANİYESPOR

(H) SALİH UYAN
(Y) MÜMİN BATUHAN DİNÇER
(Y) MERTCAN TEZCAN
(G) MUSTAFA CEMAL LALEOĞLU
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
14:00
YENİŞEHİR SÖYLEMİŞ BAŞAK SPOR

2-2
ARABAYATAĞI SPOR

(H) AHMET CEYHUN YILMAZ
(Y) ALİ AYDIN
(Y) REŞAT OĞUZHAN SÜMER
(G) KAMİL ALTUNTAŞ
OKUL 29.11.2021
Pazartesi
10:00
İNG.KURTULUŞ TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) ONUR ARI
(Y) AHMET DEMİRBAŞ
(Y) SEZER SEZGİN
OKUL 29.11.2021
Pazartesi
12:00
İNG.KURTULUŞ TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) MURAT ÖNER
(Y) SEZER SEZGİN
(Y) AHMET DEMİRBAŞ
OKUL 29.11.2021
Pazartesi
14:00
İNG.KURTULUŞ TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) MUHAMMED YUSUF ALTAY
OKUL 29.11.2021
Pazartesi
10:00
VATAN TAKIM 1

2-2
TAKIM 2

(H) MUHAMMET CELAL BOZDAĞ
(Y) EMİR BERAT ÇOLAK
(Y) BERKAY GÜMÜŞSOY
OKUL 29.11.2021
Pazartesi
12:00
VATAN TAKIM 1

12-0
TAKIM 2

(H) OĞUZHAN OLGAÇ
(Y) BERKAY GÜMÜŞSOY
(Y) EMİR BERAT ÇOLAK
OKUL 30.11.2021
Salı
10:00
VATAN TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) FATİH AKMAN
(Y) GİZEM ARIK
(Y) NAZIM CAN NALBANT
OKUL 30.11.2021
Salı
12:00
VATAN TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) FURKAN NİZAMOĞLU
(Y) NAZIM CAN NALBANT
(Y) GİZEM ARIK
OKUL 02.12.2021
Perşembe
10:00
VATAN TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) İSMAİL SALIM
(Y) FURKAN ÖZYILMAZ
(Y) ALİ SERHAT TANOĞLU
OKUL 02.12.2021
Perşembe
12:00
VATAN TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) FAHRETTİN CAN AKAY
(Y) BURAK AKTAŞ
(Y) FURKAN ÖZYILMAZ
OKUL 02.12.2021
Perşembe
14:00
VATAN TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) HASAN YAVUZ
(Y) GİZEM ARIK
(Y) BARTU ERTAŞ
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTSAL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
FUTSAL 30.11.2021
Salı
10:00
İNEGÖL SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) ALPER CESUR
(2) OĞUZHAN OLGAÇ
(M) AYDENİZ ERTUĞRUL
FUTSAL 30.11.2021
Salı
11:00
İNEGÖL SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) OĞUZHAN OLGAÇ
(2) ALPER CESUR
(M) AYDENİZ ERTUĞRUL
FUTSAL 30.11.2021
Salı
12:00
İNEGÖL SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) AYDENİZ ERTUĞRUL
(2) ALPER CESUR
(M) OĞUZHAN OLGAÇ
FUTSAL 30.11.2021
Salı
10:00
KARACABEY SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) VOLKAN YILDIRAN
(2) SALİH UYAN
(M) ONUR ELÇİN
FUTSAL 30.11.2021
Salı
11:00
KARACABEY SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) SALİH UYAN
(2) VOLKAN YILDIRAN
(M) ONUR ELÇİN
FUTSAL 30.11.2021
Salı
12:00
KARACABEY SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) ONUR ELÇİN
(2) SALİH UYAN
(M) VOLKAN YILDIRAN
FUTSAL 30.11.2021
Salı
13:00
KARACABEY SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) ONUR ELÇİN
(2) VOLKAN YILDIRAN
(M) SALİH UYAN
FUTSAL 01.12.2021
Çarşamba
10:00
ATICILAR SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) METİN HACIOĞLU
(2) MUHAMMET CELAL BOZDAĞ
(M) İSMAİL SALIM
FUTSAL 01.12.2021
Çarşamba
11:00
ATICILAR SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) MUHAMMET CELAL BOZDAĞ
(2) METİN HACIOĞLU
(M) İSMAİL SALIM
FUTSAL 01.12.2021
Çarşamba
12:00
ATICILAR SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) METİN HACIOĞLU
(2) İSMAİL SALIM
(M) MUHAMMET CELAL BOZDAĞ
FUTSAL 01.12.2021
Çarşamba
13:00
ATICILAR SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) MUHAMMET CELAL BOZDAĞ
(2) İSMAİL SALIM
(M) METİN HACIOĞLU
FUTSAL 01.12.2021
Çarşamba
14:00
ATICILAR SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) METİN HACIOĞLU
(2) MUHAMMET CELAL BOZDAĞ
(M) İSMAİL SALIM
FUTSAL 01.12.2021
Çarşamba
10:00
İNEGÖL SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) MUSTAFA BAHÇECİ
(2) MEHMET KILIÇ
(M) ONUR ARI
FUTSAL 01.12.2021
Çarşamba
11:00
İNEGÖL SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) MEHMET KILIÇ
(2) ONUR ARI
(M) RAMAZAN SAATCİ
FUTSAL 01.12.2021
Çarşamba
12:00
İNEGÖL SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) ONUR ARI
(2) MUSTAFA BAHÇECİ
(M) RAMAZAN SAATCİ
FUTSAL 01.12.2021
Çarşamba
13:00
İNEGÖL SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) MUSTAFA BAHÇECİ
(2) MEHMET KILIÇ
(M) RAMAZAN SAATCİ
FUTSAL 01.12.2021
Çarşamba
14:00
İNEGÖL SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) MUSTAFA BAHÇECİ
(2) MEHMET KILIÇ
(M) RAMAZAN SAATCİ
FUTSAL 02.12.2021
Perşembe
10:00
ATICILAR SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) SALİH UYAN
(2) ALPER CESUR
(M) ENES YILMAZ
FUTSAL 02.12.2021
Perşembe
11:00
ATICILAR SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) ALPER CESUR
(2) SALİH UYAN
(M) ENES YILMAZ
FUTSAL 02.12.2021
Perşembe
12:00
ATICILAR SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) ALPER CESUR
(2) ENES YILMAZ
(M) SALİH UYAN
FUTSAL 02.12.2021
Perşembe
13:00
ATICILAR SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) SALİH UYAN
(2) ENES YILMAZ
(M) ALPER CESUR
FUTSAL 02.12.2021
Perşembe
10:00
MUDANYA SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) AYDENİZ ERTUĞRUL
(2) MUHAMMET CELAL BOZDAĞ
(M) OĞUZHAN OLGAÇ
FUTSAL 02.12.2021
Perşembe
11:00
MUDANYA SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) OĞUZHAN OLGAÇ
(2) MUHAMMET CELAL BOZDAĞ
(M) AYDENİZ ERTUĞRUL
FUTSAL 03.12.2021
Cuma
14:00
ATICILAR SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) VOLKAN YILDIRAN
(2) ONUR ELÇİN
(M) METİN HACIOĞLU
FUTSAL 03.12.2021
Cuma
15:00
ATICILAR SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) ONUR ELÇİN
(2) METİN HACIOĞLU
(M) VOLKAN YILDIRAN
FUTSAL 03.12.2021
Cuma
10:00
M.K.P SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) CİHAT SEVİ
(2) İSMAİL ÖZTAŞ
(M) NİHAT GÜLEÇ
FUTSAL 03.12.2021
Cuma
11:00
M.K.P SPOR SALONU TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) CİHAT SEVİ
(2) NİHAT GÜLEÇ
(M) İSMAİL ÖZTAŞ
FUTSAL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
ATICILAR 1 ŞÜKRANİYE SPOR

1-1
BURSA 19 MAYIS SPOR

(H) SAMET MUTLU
(Y) FERHAT DURCAN
(Y) NİYAZİ DOĞAN DURMUŞ
(G) DEMİRCAN ŞERBETÇİ
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
BAĞLARBAŞI EMEK SPOR

0-3
GEMLİKSPOR

(H) ENVER AYDIN
(Y) HAKAN ÖZLER
(Y) BURHAN YAŞAR
(G) ERHAN SÖNMEZ
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
DEMİRTAŞ TÜTÜN SPOR

3-1
ORHANGAZİ GENÇLER BİR.

(H) HATEM YARAR
(Y) RESUL EMRE GÖÇMEN
(Y) ALİ ORHAN YAPICI
(G) FUAT ATALAY
U19 27.11.2021
Cumartesi
12:00
DİKKALDIRIM TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş

-
BURSA YILDIRIM SPOR

(H) MURAT TAN
(Y) MUSTAFACAN ÇİFÇİ
(Y) MEHMET SERBEST
(D) ALİ ZIRTLAN
(G) RAMAZAN ÜNAL
1.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
GÜRSU AĞAKÖYSPOR

3-0
BURSA GÜVENSPOR

(H) GÖKHAN TANOĞLU
(Y) MERTCAN TEZCAN
(Y) MERT ALP HAMZAOĞLU
(G) EMRAH ÖZGEN
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
HÜRRİYET HÜRRİYET SPOR

0-2
HAMİTLER SPOR

(H) EGEMEN ARTUN
(Y) HARUN GÜNAYDIN
(Y) LOKMAN ATAR
(G) AŞKIN DEĞİRMENCİ
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
İNG.SANAYİ GENÇLER GÜCÜ SPOR

0-1
ÇAĞLAYAN SPOR

(H) GÜRKAN KINAY
(Y) CENGİZHAN BAYRAM
(Y) FURKAN HACIOĞLU
(G) OSMAN BÜKÜLMEZ
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
14:00
KELES KELES GENÇLİK

5-0
BAĞLARBAŞISPOR

(H) EMRE TANYOLU
(Y) ALİ OSMAN DAŞDEMİR
(Y) DAVUT GÜNER
(G) MUSTAFA YONTAR
1.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
M.VAHAP ÇEKİ M.KEMALPAŞA 2014 SPOR

2-0
DEMİRTAŞSPOR

(H) METİN HACIOĞLU
(Y) YUSUF KARAÇ
(Y) MUHAMMED YASİR YAĞCI
(G) RÜSTEM YILMAZ
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
14:00
MUDANYA BURGAZ SPOR

3-0
ORHANELİ SPOR

(H) ÖZGÜR UÇAK
(Y) FAHRETTİN CAN AKAY
(Y) FURKAN SAVAŞKAN
(G) ENGİN ÖZCİVELEK
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
ŞAHİN BAŞOL DUAÇINARI SPOR

2-5
NİLÜFER SPOR 1987

(H) ÇETİN ÖĞÜT
(Y) MERT KAYNAKÇI
(Y) ONUR ARI
(G) EVREN TUTKUN
1.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
VAKIF ALT SAHA DEMETEVLERSPOR

2-3
DEMİRCİ SPOR

(H) SAMET KÖMÜRCÜ
(Y) EMRAH CEVRİN
(Y) OZAN PELVAN
(G) VEDAT ÇELİK
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
ALİ DURMAZ BALKANSPOR

0-2
VATAN SPOR

(H) MEHMET BULUT
(Y) FURKAN KAYA
(Y) OKAN BAL
(G) ŞERAFETTİN KIRÇO
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
13:00
ALTINOVA AHISKASPOR

0-1
HARMANCIK SPOR

(H) MEHMET KILIÇ
(Y) SİNAN ULUDAĞ
(Y) AHMET SEVİNÇ
(G) ALİ KAVAKLI
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
ALTINOVA BARBAROS SPOR

1-3
CUMALIKIZIK SPOR

(H) SİNAN ULUDAĞ
(Y) MEHMET KILIÇ
(Y) AHMET SEVİNÇ
(G) RÜŞTÜ BAYKAL
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
12:30
ATICILAR 2 NAMIK KEMAL SPOR

3-3
KAZIKLISPOR

(H) FATİH KAYNAR
(Y) TÜRKMEN KAHRAMAN
(Y) UFUK ÇAÇALAR
(G) ESRA BOZAN
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
ATICILAR 2 YILDIRIM AYYILDIZSPOR

2-2
İSABEY SPOR

(H) YUSUF SEZER
(Y) TÜRKMEN KAHRAMAN
(Y) UFUK ÇAÇALAR
(G) ERDAL ESER
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
12:30
DİKKALDIRIM H.D.OSMANGAZİSPOR

2-1
DEMİRYOLUSPOR

(H) SAMET KÖMÜRCÜ
(Y) YAVUZ DEMİRÖZ
(Y) GÜRKAN DOĞAN
(G) BEKİR ÖCAL
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
DİKKALDIRIM ÇEKİRGESPOR

3-0
ALANYURT GENÇLİK

(H) HÜSEYİN AYKUT
(Y) YAVUZ DEMİRÖZ
(Y) GÜRKAN DOĞAN
(G) ALİ KEMAL ERDEM
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
FETHİYE ÇALI SPOR

0-2
İNEGÖL MOBİLYA 2018 SPOR

(H) AZİZ SONAT
(Y) FERHAT DURCAN
(Y) NİYAZİ DOĞAN DURMUŞ
(G) SEDAT YASİN GÜNEŞ
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
11:00
FİDYEKIZIK ERİKLİ GÜCÜ SPOR

0-3
YENİ KARAMAN SPOR

(H) HASAN YILDIRIM
(Y) İSMAİL ÖZTAŞ
(Y) FERHAT ÖZTAŞ
(G) GANİ ÖZMEN
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
13:00
FİDYEKIZIK MİMAR SİNAN GENÇLİK

0-5
YAVUZ SELİM SPOR

(H) ZİYA TANOĞLU
(Y) GÖKHAN TANOĞLU
(Y) DAVUT GÜNER
(G) İBRAHİM NAZLI
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
FİDYEKIZIK HACİVAT SPOR

2-7
İZNİK SPOR

(H) CENGİZ KORUCU
(Y) BURHAN YAŞAR
(Y) FAHRETTİN CAN AKAY
(G) SAMET NOYAN
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
12:30
GEMLİK SUNİ KÖRFEZSPOR

4-2
HACIVAT GENÇLER BİRLİĞİ

(H) YİĞİT ŞAHİN
(Y) MUSTAFA DURHAN
(Y) ENES YILMAZ
(G) HÜSEYİN DARICI
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
GEMLİK SUNİ 1922 GEMLİK GÜVENSPOR

2-1
ATICILAR SPOR

(H) ALİ ZIRTLAN
(Y) ENES YILMAZ
(Y) MUSTAFA DURHAN
(G) HÜSEYİN DARICI
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
HACİVAT E.GAZİ MESKENSPOR

0-4
UMUR SPOR

(H) ABDULLAH ERSOY
(Y) ÇETİN ATEŞ
(Y) TAHA YUSUF ÇORBACI
(G) AHMET BÜTÜN
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
12:30
HÜRRİYET MUTLULAR SPOR

0-9
DEĞİRMENLİ KIZIK SPOR

(H) HASAN CANLISOY
(Y) FURKAN AKOVA
(Y) MURAT ÖNER
(G) BORA ALADAĞ
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
HÜRRİYET ALTINOKSPOR

1-2
NİL. ERDEMLİ SPORA.Ş.

(H) METİN HACIOĞLU
(Y) MURAT ÖNER
(Y) FURKAN AKOVA
(G) DENİZ SEKBAN
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
12:00
İNG.KURTULUŞ KARADENİZ GÜVEN SPOR

0-3
AKHİSARDEMİRSPOR

(H) MUSTAFA BAHÇECİ
(Y) BERK BARIŞ KOÇAL
(Y) FURKAN KARAHASAN
(G) SERKAN KÜÇÜK
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
İNG.KURTULUŞ İNG. KURTULUŞSPOR

3-0
GÜRSU YENİDOĞAN SPOR

(H) FURKAN NİZAMOĞLU
(Y) FURKAN ERÖZEN
(Y) OZAN PELVAN
(G) İRFAN DOĞAÇ
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
11:00
M.VAHAP ÇEKİ ÇIRPAN GÜCÜ SPOR

0-2
ÇİFTEHAVUZLAR SPOR

(H) GÜRKAN KINAY
(Y) CÜNEYT EMİR CAN PİŞKEN
(Y) MERT ALP HAMZAOĞLU
(G) AŞKIN DEĞİRMENCİ
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
13:00
M.VAHAP ÇEKİ ROMAN SPOR

5-2
SAMANLI SPOR

(H) ÇETİN ÖĞÜT
(Y) CÜNEYT EMİR CAN PİŞKEN
(Y) İSMAİL SALIM
(G) ERDEM TUFAN
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
M.VAHAP ÇEKİ YALINTAŞ SPOR

1-1
ÇAMLICA SPOR

(H) VOLKAN YILDIRAN
(Y) İSMAİL ASLAN
(Y) İSMAİL SALIM
(G) METİN YENİGÜN
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
MERİNOS MERİNOS 1938 SPOR

0-2
BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR

(H) HASAN KAÇAR
(Y) ONUR GÜLTER
(Y) DOĞACAN ARSLAN
(G) ERAYDIN UYSAL
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
MUDANYA TİRİLYE SPOR

1-2
MUDANYA SPOR

(H) GÖKHAN TÜRKMEN
(Y) MUHAMMED YASİR YAĞCI
(Y) LOKMAN ATAR
(G) VOLKAN KARABULUT
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
11:00
ORHANGAZİ GÖL HÜRSPOR

2-0
NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR

(H) EVREN KARABULUT
(Y) MUSTAFACAN ÇİFÇİ
(Y) MEHMET LEKTEMÜR
(G) SAMET ELMAS
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
13:00
ORHANGAZİ GÖL ÇAKIRLISPOR

0-1
ALTINSABANSPOR

(H) MUHAMMET CELAL BOZDAĞ
(Y) MUSTAFACAN ÇİFÇİ
(Y) MEHMET LEKTEMÜR
(G) MUHAMMET ÇAĞ
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
ORHANGAZİ GÖL ORHANGAZİ 1893 SPOR

1-6
FATİHGÜCÜ KS SPOR

(H) VEYSEL KARANİ ÖZKAN
(Y) HAKAN ÖZLER
(Y) ERDENAY ÇITIROĞLU
(G) SELÇUK BAHÇİVAN
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
PANAYIR PANAYIRSPOR

3-0
OVAAKÇASPOR

(H) NİYAZİ VARDAR
(Y) FURKAN SAVAŞKAN
(Y) RÜMEYSA AKÇAY
(G) MURAT TAĞI
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
SOĞANLI KÜPLÜPINAR YEŞİLDAĞSPOR

4-1
PANAYIR GÜNEŞ SPOR

(H) ONUR ELÇİN
(Y) RAMAZAN SAATCİ
(Y) CEMİLE AYBİKE KOYUNCU
(G) EKREM UĞURLU
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
12:30
ŞAHİN BAŞOL MİLLET MH. SPOR

1-5
İSMETİYE SPOR

(H) MELİH GÖSTERİCİLER
(Y) ONUR ARI
(Y) FAHRETTİN ŞAKİR
(G) MURAD ALBAY
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
ŞAHİN BAŞOL YİĞİTLER SPOR

2-0
ELBEYLİ ÜZÜM SPOR

(H) EMRE TUTAY
(Y) ALİ OSMAN DAŞDEMİR
(Y) ALİ ORHAN YAPICI
(G) ÜMİT AKKUŞ
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
12:30
VAKIF ALT SAHA DEĞİRMENÖNÜ SPOR

5-0
ALACAHIRKA SPOR

(H) OĞUZHAN YALDIZ
(Y) CENGİZHAN BAYRAM
(Y) UMUTCAN BIÇAK
(G) SUAT SEZGİN
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
VAKIF ALT SAHA VAKIF SPOR

1-1
CİHANSPOR

(H) MUSTAFA GÜNEŞ
(Y) OLGUN BÖBREK
(Y) OĞUZHAN OLGAÇ
(G) SEMİH AKGÜN
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
VATAN SELİM SPOR

7-1
ÖRNEKKÖYSPOR

(H) HAMİT AYDIN
(Y) YUSUF KARAÇ
(Y) HASAN YAVUZ
(G) SEDAT ERAKMAN
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
14:00
YENİCE İNG.YENİCESPOR

0-0
İHSANİYESPOR

(H) SALİH UYAN
(Y) MÜMİN BATUHAN DİNÇER
(Y) MERTCAN TEZCAN
(G) MUSTAFA CEMAL LALEOĞLU
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
14:00
YENİŞEHİR SÖYLEMİŞ BAŞAK SPOR

2-2
ARABAYATAĞI SPOR

(H) AHMET CEYHUN YILMAZ
(Y) ALİ AYDIN
(Y) REŞAT OĞUZHAN SÜMER
(G) KAMİL ALTUNTAŞ
OKUL 29.11.2021
Pazartesi
10:00
İNG.KURTULUŞ TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) ONUR ARI
(Y) AHMET DEMİRBAŞ
(Y) SEZER SEZGİN
OKUL 29.11.2021
Pazartesi
12:00
İNG.KURTULUŞ TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) MURAT ÖNER
(Y) SEZER SEZGİN
(Y) AHMET DEMİRBAŞ
OKUL 29.11.2021
Pazartesi
14:00
İNG.KURTULUŞ TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) MUHAMMED YUSUF ALTAY
OKUL 29.11.2021
Pazartesi
10:00
VATAN TAKIM 1

2-2
TAKIM 2

(H) MUHAMMET CELAL BOZDAĞ
(Y) EMİR BERAT ÇOLAK
(Y) BERKAY GÜMÜŞSOY
OKUL 29.11.2021
Pazartesi
12:00
VATAN TAKIM 1

12-0
TAKIM 2

(H) OĞUZHAN OLGAÇ
(Y) BERKAY GÜMÜŞSOY
(Y) EMİR BERAT ÇOLAK
OKUL 30.11.2021
Salı
10:00
VATAN TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) FATİH AKMAN
(Y) GİZEM ARIK
(Y) NAZIM CAN NALBANT
OKUL 30.11.2021
Salı
12:00
VATAN TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) FURKAN NİZAMOĞLU
(Y) NAZIM CAN NALBANT
(Y) GİZEM ARIK
OKUL 02.12.2021
Perşembe
10:00
VATAN TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) İSMAİL SALIM
(Y) FURKAN ÖZYILMAZ
(Y) ALİ SERHAT TANOĞLU
OKUL 02.12.2021
Perşembe
12:00
VATAN TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) FAHRETTİN CAN AKAY
(Y) BURAK AKTAŞ
(Y) FURKAN ÖZYILMAZ
OKUL 02.12.2021
Perşembe
14:00
VATAN TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) HASAN YAVUZ
(Y) GİZEM ARIK
(Y) BARTU ERTAŞ
OKUL LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
OKUL 29.11.2021
Pazartesi
10:00
İNG.KURTULUŞ TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) ONUR ARI
(Y) AHMET DEMİRBAŞ
(Y) SEZER SEZGİN
OKUL 29.11.2021
Pazartesi
12:00
İNG.KURTULUŞ TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) MURAT ÖNER
(Y) SEZER SEZGİN
(Y) AHMET DEMİRBAŞ
OKUL 29.11.2021
Pazartesi
14:00
İNG.KURTULUŞ TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) MUHAMMED YUSUF ALTAY
OKUL 29.11.2021
Pazartesi
10:00
VATAN TAKIM 1

2-2
TAKIM 2

(H) MUHAMMET CELAL BOZDAĞ
(Y) EMİR BERAT ÇOLAK
(Y) BERKAY GÜMÜŞSOY
OKUL 29.11.2021
Pazartesi
12:00
VATAN TAKIM 1

12-0
TAKIM 2

(H) OĞUZHAN OLGAÇ
(Y) BERKAY GÜMÜŞSOY
(Y) EMİR BERAT ÇOLAK
OKUL 30.11.2021
Salı
10:00
VATAN TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) FATİH AKMAN
(Y) GİZEM ARIK
(Y) NAZIM CAN NALBANT
OKUL 30.11.2021
Salı
12:00
VATAN TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) FURKAN NİZAMOĞLU
(Y) NAZIM CAN NALBANT
(Y) GİZEM ARIK
OKUL 02.12.2021
Perşembe
10:00
VATAN TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) İSMAİL SALIM
(Y) FURKAN ÖZYILMAZ
(Y) ALİ SERHAT TANOĞLU
OKUL 02.12.2021
Perşembe
12:00
VATAN TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) FAHRETTİN CAN AKAY
(Y) BURAK AKTAŞ
(Y) FURKAN ÖZYILMAZ
OKUL 02.12.2021
Perşembe
14:00
VATAN TAKIM 1

-
TAKIM 2

(H) HASAN YAVUZ
(Y) GİZEM ARIK
(Y) BARTU ERTAŞ
S.AMATÖR LİGİ - 6.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
ATICILAR 1 ŞÜKRANİYE SPOR

1-1
BURSA 19 MAYIS SPOR

(H) SAMET MUTLU
(Y) FERHAT DURCAN
(Y) NİYAZİ DOĞAN DURMUŞ
(G) DEMİRCAN ŞERBETÇİ
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
BAĞLARBAŞI EMEK SPOR

0-3
GEMLİKSPOR

(H) ENVER AYDIN
(Y) HAKAN ÖZLER
(Y) BURHAN YAŞAR
(G) ERHAN SÖNMEZ
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
DEMİRTAŞ TÜTÜN SPOR

3-1
ORHANGAZİ GENÇLER BİR.

(H) HATEM YARAR
(Y) RESUL EMRE GÖÇMEN
(Y) ALİ ORHAN YAPICI
(G) FUAT ATALAY
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
HÜRRİYET HÜRRİYET SPOR

0-2
HAMİTLER SPOR

(H) EGEMEN ARTUN
(Y) HARUN GÜNAYDIN
(Y) LOKMAN ATAR
(G) AŞKIN DEĞİRMENCİ
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
İNG.SANAYİ GENÇLER GÜCÜ SPOR

0-1
ÇAĞLAYAN SPOR

(H) GÜRKAN KINAY
(Y) CENGİZHAN BAYRAM
(Y) FURKAN HACIOĞLU
(G) OSMAN BÜKÜLMEZ
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
14:00
KELES KELES GENÇLİK

5-0
BAĞLARBAŞISPOR

(H) EMRE TANYOLU
(Y) ALİ OSMAN DAŞDEMİR
(Y) DAVUT GÜNER
(G) MUSTAFA YONTAR
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
14:00
MUDANYA BURGAZ SPOR

3-0
ORHANELİ SPOR

(H) ÖZGÜR UÇAK
(Y) FAHRETTİN CAN AKAY
(Y) FURKAN SAVAŞKAN
(G) ENGİN ÖZCİVELEK
S.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
ŞAHİN BAŞOL DUAÇINARI SPOR

2-5
NİLÜFER SPOR 1987

(H) ÇETİN ÖĞÜT
(Y) MERT KAYNAKÇI
(Y) ONUR ARI
(G) EVREN TUTKUN
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
13:00
FİDYEKIZIK MİMAR SİNAN GENÇLİK

0-5
YAVUZ SELİM SPOR

(H) ZİYA TANOĞLU
(Y) GÖKHAN TANOĞLU
(Y) DAVUT GÜNER
(G) İBRAHİM NAZLI
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
FİDYEKIZIK HACİVAT SPOR

2-7
İZNİK SPOR

(H) CENGİZ KORUCU
(Y) BURHAN YAŞAR
(Y) FAHRETTİN CAN AKAY
(G) SAMET NOYAN
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
12:00
İNG.KURTULUŞ KARADENİZ GÜVEN SPOR

0-3
AKHİSARDEMİRSPOR

(H) MUSTAFA BAHÇECİ
(Y) BERK BARIŞ KOÇAL
(Y) FURKAN KARAHASAN
(G) SERKAN KÜÇÜK
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
İNG.KURTULUŞ İNG. KURTULUŞSPOR

3-0
GÜRSU YENİDOĞAN SPOR

(H) FURKAN NİZAMOĞLU
(Y) FURKAN ERÖZEN
(Y) OZAN PELVAN
(G) İRFAN DOĞAÇ
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
MERİNOS MERİNOS 1938 SPOR

0-2
BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR

(H) HASAN KAÇAR
(Y) ONUR GÜLTER
(Y) DOĞACAN ARSLAN
(G) ERAYDIN UYSAL
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
ORHANGAZİ GÖL ORHANGAZİ 1893 SPOR

1-6
FATİHGÜCÜ KS SPOR

(H) VEYSEL KARANİ ÖZKAN
(Y) HAKAN ÖZLER
(Y) ERDENAY ÇITIROĞLU
(G) SELÇUK BAHÇİVAN
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
12:30
ŞAHİN BAŞOL MİLLET MH. SPOR

1-5
İSMETİYE SPOR

(H) MELİH GÖSTERİCİLER
(Y) ONUR ARI
(Y) FAHRETTİN ŞAKİR
(G) MURAD ALBAY
S.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
ŞAHİN BAŞOL YİĞİTLER SPOR

2-0
ELBEYLİ ÜZÜM SPOR

(H) EMRE TUTAY
(Y) ALİ OSMAN DAŞDEMİR
(Y) ALİ ORHAN YAPICI
(G) ÜMİT AKKUŞ
1.AMATÖR LİGİ - 8.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
GÜRSU AĞAKÖYSPOR

3-0
BURSA GÜVENSPOR

(H) GÖKHAN TANOĞLU
(Y) MERTCAN TEZCAN
(Y) MERT ALP HAMZAOĞLU
(G) EMRAH ÖZGEN
1.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
M.VAHAP ÇEKİ M.KEMALPAŞA 2014 SPOR

2-0
DEMİRTAŞSPOR

(H) METİN HACIOĞLU
(Y) YUSUF KARAÇ
(Y) MUHAMMED YASİR YAĞCI
(G) RÜSTEM YILMAZ
1.AMATÖR 27.11.2021
Cumartesi
15:00
VAKIF ALT SAHA DEMETEVLERSPOR

2-3
DEMİRCİ SPOR

(H) SAMET KÖMÜRCÜ
(Y) EMRAH CEVRİN
(Y) OZAN PELVAN
(G) VEDAT ÇELİK
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
ALİ DURMAZ BALKANSPOR

0-2
VATAN SPOR

(H) MEHMET BULUT
(Y) FURKAN KAYA
(Y) OKAN BAL
(G) ŞERAFETTİN KIRÇO
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
13:00
ALTINOVA AHISKASPOR

0-1
HARMANCIK SPOR

(H) MEHMET KILIÇ
(Y) SİNAN ULUDAĞ
(Y) AHMET SEVİNÇ
(G) ALİ KAVAKLI
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
ALTINOVA BARBAROS SPOR

1-3
CUMALIKIZIK SPOR

(H) SİNAN ULUDAĞ
(Y) MEHMET KILIÇ
(Y) AHMET SEVİNÇ
(G) RÜŞTÜ BAYKAL
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
12:30
ATICILAR 2 NAMIK KEMAL SPOR

3-3
KAZIKLISPOR

(H) FATİH KAYNAR
(Y) TÜRKMEN KAHRAMAN
(Y) UFUK ÇAÇALAR
(G) ESRA BOZAN
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
ATICILAR 2 YILDIRIM AYYILDIZSPOR

2-2
İSABEY SPOR

(H) YUSUF SEZER
(Y) TÜRKMEN KAHRAMAN
(Y) UFUK ÇAÇALAR
(G) ERDAL ESER
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
12:30
DİKKALDIRIM H.D.OSMANGAZİSPOR

2-1
DEMİRYOLUSPOR

(H) SAMET KÖMÜRCÜ
(Y) YAVUZ DEMİRÖZ
(Y) GÜRKAN DOĞAN
(G) BEKİR ÖCAL
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
DİKKALDIRIM ÇEKİRGESPOR

3-0
ALANYURT GENÇLİK

(H) HÜSEYİN AYKUT
(Y) YAVUZ DEMİRÖZ
(Y) GÜRKAN DOĞAN
(G) ALİ KEMAL ERDEM
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
FETHİYE ÇALI SPOR

0-2
İNEGÖL MOBİLYA 2018 SPOR

(H) AZİZ SONAT
(Y) FERHAT DURCAN
(Y) NİYAZİ DOĞAN DURMUŞ
(G) SEDAT YASİN GÜNEŞ
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
11:00
FİDYEKIZIK ERİKLİ GÜCÜ SPOR

0-3
YENİ KARAMAN SPOR

(H) HASAN YILDIRIM
(Y) İSMAİL ÖZTAŞ
(Y) FERHAT ÖZTAŞ
(G) GANİ ÖZMEN
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
12:30
GEMLİK SUNİ KÖRFEZSPOR

4-2
HACIVAT GENÇLER BİRLİĞİ

(H) YİĞİT ŞAHİN
(Y) MUSTAFA DURHAN
(Y) ENES YILMAZ
(G) HÜSEYİN DARICI
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
GEMLİK SUNİ 1922 GEMLİK GÜVENSPOR

2-1
ATICILAR SPOR

(H) ALİ ZIRTLAN
(Y) ENES YILMAZ
(Y) MUSTAFA DURHAN
(G) HÜSEYİN DARICI
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
15:00
HACİVAT E.GAZİ MESKENSPOR

0-4
UMUR SPOR

(H) ABDULLAH ERSOY
(Y) ÇETİN ATEŞ
(Y) TAHA YUSUF ÇORBACI
(G) AHMET BÜTÜN
1.AMATÖR 28.11.2021
Pazar
12:30
HÜRRİYET MUTLULAR SPOR

0-9
DEĞİRMENLİ KIZIK SPOR

(H) HASAN CANLISOY